Воскресенье, 25.10.2020, 17:35

РЕКШИНО

Вы вошли какГость | Группа "Гости"
Логин:
Пароль:
Google
Что смотреть?
Публицистика [30]
Информация к размышлению
Мировые котировки
Зарабатывай играя!
Прибыль каждые 10 минут!
Погода
Рекшино ВКонтакте
Сырая нефть
Google
Наш опрос
Водка это:
Всего ответов: 211
Теги
Наша кнопка
WebMoney

Google
Статистика
Информер для сайтов Rambler's Top100 Яндекс цитирования Яндекс.Метрика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Flag Counter
Flag Counter

Каталог статей

Главная » Статьи » В поисках правды » Публицистика

ТРІЙЦЯ-АНТИХРИСТ

      Хтось, та й не омине, щоби не сказати, мов: « - У нього вавка в голові». Та я вже звик до подібної доброти. Але, але…

     Дивився оце по телевізору програму про Апокаліпсис. Довго й нудно якісь мудрили там мудрили. Наводили приклади усіляких антихристів, що мають ось-ось з’явитися, чи вже сконали, знаменуючи кінець світу... Свої «5 копійок» і я вставив у тлумачному словнику «Матір мов» (бажаючим скину d-bazan@ua.fm), дослідивши те в статті «Число». Чимало прізвищ відомих нам діячів минувшини й сьогодення мають числовий код «три шістки» якщо замість літер, написати їхнє числове значення. Знаємо, що до запровадження індійсько-арабської десяткової системи, літери означали ще й цифри.

     Дослідивши прізвища наших президентів, я побачив, що у них усіх ті три шістки в наявності… Лише Юля, як  не дивно, має прізвище, котре у перекладі з грецької, - «христос». От і випробує він її… Навіть голодування, й те має паралелі у Благовісті. 

     Звичайно, що вчений люд звертається до таких історичних велетів, як Наполеон, Гітлер, Сталін. Тож і я спробував пошукати. Але слово «Гітлер» не підходить. Хіба-що «Шікельгрубер», та й те,- без європейського закінчення «-ер», і з врахуванням того, що Е = І, або У = І = Й. Пригадайте, - як пишеться й читається слово «інгліш». 

     Нумеруючи літери слова «ШІКІЛ» (урівноважувати), де Ш = 300, Й = 10, К =100, Л= 30, - отримаємо в сумі, 451. Відсутність «Е» пояснюється тим, що там має бути семітський  «алеф» = 1, котрого МИ «не чуємо».

     Друга частина матиме вигляд ГРУБГ (рушниця), де кінцеве «Г» ми сприймаємо як звичайний видих, а інколи...  то «А», то «Е». Вже «відцифроване»? прізвище матиме зміст: Г = 5, Р = 200, У = 6, Б = 2, - а в сумі, 669. Як бачите одна шістка, - перевертень…

      А що ж у друга таваріща Гітлера, таваріща Сталіна. Ну… Сталін, - це вже  мовою Святого Письма, - той що вішає. Кат. Було у нього прізвище Джугашвілі. Припустимо, що за тисячоліття, вимова літер змінилася та набула вигляду ШУҐҐШВІЛІ.  Перша половина означає: гріх, помилка, божевілля, а у другій маємо БЛЙ загибель, кінець. Цифра, котрої ще не знаємо – це Ґ = 3. Тут не вистачає «2», але вона може бути подвоєним «В» (особливості семітської вимови).

     Знайдеться багато таких, котрі натякнуть про «притягнення за вуха»… В чомусь і вони праві. Та знов, не дає спокою оте «але»… Зразу ж, після виборів у 2010 році, карпатський мольфар напророчив майбутньому гаранту всього лиш три роки життя. Волхва невдовзі «замочили»...  А оце ось майнуло в мережі припущення, що «старший брат лубянский» закопає проФФесора через півроку… Як не крути, - усеж він вважає себе «их благородием» (а таки офіцер…) і непокору «какого-то урки», терпітиме недовго. Адже зразу ж приставив «нашому гаранту» свого начальника охорони (того, що генерала Лєбєдя охороняв) і вертольота вже купили...  Чи Смоленськ -2 влаштують, адже їхні локатори на запит «свой-чужой», завжди показуватимуть: «Чужой!», на те що летить з нашого боку…

     Шукати в прізвищі «Путін», три шістки я й не намагався, бо воно саме вже мало суму 546: ПУТІН; П = 80, У = 6, Т = 400, Й = 10, Н = 50. Не вистачало 120, ймення «Володимир» давало набагато більше. Але майнуло в голові слово «насі» президент (князь, принц). Написав НСЙ і виявилося, що Н = 50, С = 60, Й = 10, що й дали суму, - 120. Але, написане мною, перекладалося, як «ознака» (через дублетні букви-звуки), що в церковно-слов’янській, - «знамение».  Та ще й по телевізору кілька разів нагадували, що Антихрист буде тричі приходити на трон… а корінь слова «Путін»  у мові Святого Письма, - ПТН, має значення: очкова змія, кобра. Символ влади Єгипту. Той же «Єгипет», мовою тубільців тлумачиться, як «болото». Піраміди, болото… Газ болотний, газогін-змія…

     Спитаєте про «роль местоблюстителя»? Так «ведмідь» же «бер», що має й значення, - «яма». Поки сидів на престолі, - яму готував?... Кому, Росії?

 

Юрій Кобзенко, автор книги «Матір мов». Источник: http://www.uaday.info/articles/1/user/196/view/871
Категория: Публицистика | Добавил: kapitan (19.05.2012) | Автор: Юрій Кобзенко E
Просмотров: 1426 | Теги: антихрист, трійця, Юрій, кобзенко | Рейтинг: 1.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]