Четверг, 26.11.2020, 12:28

РЕКШИНО

Вы вошли какГость | Группа "Гости"
Логин:
Пароль:
Google
Что смотреть?
Публицистика [30]
Информация к размышлению
Мировые котировки
Зарабатывай играя!
Прибыль каждые 10 минут!
Погода
Рекшино ВКонтакте
Сырая нефть
Google
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 76
Теги
Наша кнопка
WebMoney

Google
Статистика
Информер для сайтов Rambler's Top100 Яндекс цитирования Яндекс.Метрика

Онлайн всего: 4
Гостей: 4
Пользователей: 0
Flag Counter
Flag Counter

Каталог статей

Главная » Статьи » В поисках правды » Публицистика

Київ - ціґун - кіайдо

ЭнергияНатрапив оце у книзі В. Пономарёва «Тайны знаменитых фокусников» в оповідці про славетного японського шпигуна - чародія Като Дандзо,  на тлумачення,  китайського слова «ціґун», де перший склад означає, - «Енергія Всесвіту». Японське ж прочитання того «Ці» видає нам «Кі». Що К = Ц, можемо пригадати, порівнявши: цісар-кесар. 

У стародавніх єгиптян «Ко» вважалося астральним двійником, душею. Зважаючи на те, що й зараз мови Сходу не мають голосних, а лише приголосні, то це, - всього лиш «К», що відповідне: Ка = Ке = Ки = Кі = КЙ = Ко = Ку = Кя. У зворотньому прочитанні маємо: - аК, - иК… - уК, - як  та вказує на те, що всі ми тут в Україні, - одне й теж, але «вигляд з іншого боку».

Якщо розглянути слово «Київ» - то матимемо складові: «КЙ» та «ЙЎ», або «а’В» батько, вожай, голова, основа (центр?), первісне, пращур, родоначальник, творець. Таке розмаїття його перекладу у словнику мови Святого Письма. Бачимо, що назва має чоловічий рід, як і Єрусалим, Рим, Візант-Константинополь. Чом згадую ці міста? Так вони ж ставали центрами чоловічої релігії, на відміну від МаС подать, КВа збирати, що в сучасному розумінні, - «Податкова інспекція». Є в податковій митар, - найпаскудніша особа у Благовісті, котрій, - хоч ти здохни, а гроші віддай. 

Чом християнство обрало Київ наступним центром християнства, гадаю вам стало зрозуміло? Бо в самій назві маємо вісь Енергії Всесвіту, яка проходить саме через нього. І назва «ха-хол» (подаю в рос. транскрипції, як нас і привчили, бо насправді Га-ХоЛ, Г = Х = h), - це Фенікс, котрий відроджується, навіть згорівши. Весь час лементуючи про те, що ми рідня, стерти нас із лику земного постійно намагаються байстрюки Добрині від фіно - угорських баб, іще з часів Боголюбського, котрий ущент спалив Київ і Лавру в часи розквіту  1169 році, поцупивши ікону Корсунської (Херсонеської) Божої Матері.

Мощі третього (після Петра й Павла) Папи Римського, котрий ще наприкінці ПЕРШОГО! століття згадує про «украйнів», що мешкали в наших краях, мову котрих і писемність він опанував та переклав нею Благовіст, греки встигли переправити до Афону. Наш гарант відвідував той монастир кілька разів і, подейкують, - монахи казали йому, що стане він царем лише після других виборів. Як і сталося. Що про подальше царювання напророчили… не чув. Але карпатський мольфар говорив, що те – всього лиш на три роки. Сам же я вирахував його астральний код через числове значення літер мови Мойсея й побачив там – три шістки. Щоправда, - не лише у нього одного, а й інших можновладців сучасності.

Навіть у сусідів знайшовся чоловік, корінь слова прізвища котрого ПТН, що означає очкова змія, кобра. Цей плазун був символом влади стародавнього Єгипту і Фараони носили його на голові. Додавши до нього слово НСЙ, схоже за звучанням на «президент», але написане іншими, дублетними буквами отримаємо, - «ознака» і вкупі з прізвищем дають 666.

Цей змій наполегливо-уперто намагається задушити енергоносієм, гадом-газогоном болотного смороду Центр Енергії Всесвіту. До влади він прийшов утретє, а про такого згадується в останній книзі Євангелія. Окрім того,  корінь його прізвища можна розглянути і в іншому варіанті, бо воно від: Пе, - отвір, ПоТ, - дірки, або «жіночий статевий орган». Як іще в народі те називають… знаєте і про «путану» чули та чим заробляє здогадалися. Тож і ПТН можемо вважати як «повний пи…ць», що прийшов до влади.

Та й мої розрахунки показують, що час теї імперії, - добігає кінця. Адже «1150 лет российской государственности» - це байка для «Первой Беды России…», котра стала еталоном «русской национальной гордости». Насправді ж народження РоССии, сталося в 1721 році. На це вказують і московські енциклопедії, ще з радянських часів. Розвалюватись імперія почала, коли пропили «истинноруССкие Калифорнию с Аляской», - у 1867 році. Віднімаючи від 1867 – 1721, отримаємо половину математичної криво Гауса, тобто 146 років. Помноживши на 2, та склавши з 1721 роком, отримаємо 2013 рік.

От лиш я не второпаю, - з якого боку в їхньому гімні слово «Русь» що слугує основним елементом злуки тієї потвори? Адже цей прикметник, ЧОЛОВІЧОГО роду (Р’С головний) і пасує лиш імені Київ, а не Москва. Хочуть розчавити нас, щоби нашим соком склеїти те, що неминуче розпилюється, розсівається та продовжувати смоктати соки народів аж до океану?

Кобзенко ЮрійИсточник: http://www.uaday.info/articles/1/user/196/view/944
Категория: Публицистика | Добавил: kapitan (11.06.2012) | Автор: Кобзенко Юрій E W
Просмотров: 1272 | Теги: Путин, Кобзенко Юрій, русь, змея, империя, Енергія Всесвіту, конец, Київ, 666, россия | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]