Воскресенье, 01.11.2020, 01:05

РЕКШИНО

Вы вошли какГость | Группа "Гости"
Логин:
Пароль:
Google
Что смотреть?
Публицистика [30]
Информация к размышлению
Мировые котировки
Зарабатывай играя!
Прибыль каждые 10 минут!
Погода
Рекшино ВКонтакте
Сырая нефть
Google
Наш опрос
Как часто вы думаете о смерти?
Всего ответов: 82
Теги
Наша кнопка
WebMoney

Google
Статистика
Информер для сайтов Rambler's Top100 Яндекс цитирования Яндекс.Метрика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Flag Counter
Flag Counter

Каталог статей

Главная » Статьи » В поисках правды » Публицистика

ГЕН-СМІТТЯ
Якось мудрі люде по телебаченню вражали усілякими жахами. Про віруси розповідали. Виявилося, що вони, потрапляючи до нашого організму, стають складовою нашої ДНК і… Контролюють нас, командують нашим організмом, призводячи навіть до затьмарення розуму. Божевілля? Іноді, як ВІЛ СНІД, виступають в ролі вихователів людини. Адже першими постраждалими стали усілякі збоченці та наркомани. 

Давайте розглянемо все це вкупі, через корені мови Мойсея. Так «сміття» матиме значення: Зе, - це (як і церковнослов’янське «Сє»), а МТа, смерть. А от «вірус»: Бі, - в мені, РуСС, - розвіяне, розпорошене, розсіяне (сміття Всесвіту й Землі). Пролунало запевнення, що вже 1/3 нашої ДНК – це віруси. Те що залишилося рідного нам, - 2/3, тобто 0, 666… Останній перепис населення України показав, що тих руССкіх зайд, десь 1/5. Неначе менше 1/3, та не слід забувати про їхніх байстрюків, від «папєрєдніків»… 

Прошу не чіпляти мені ярлика русофоба, бо мої дід і тато з Пензенської губернії і всі його брати й сестри жиють, як не в Москві, так у Оренбурзі, чи Ставрополі. Просто тато не нажиралися шмурдяку, а ненька не нализувалася бормотухи, перед тим, як зачати мене, от я й опанував добре українську, а в 50 іще й арабську почав вивчати та мову Святого Письма. Все те призвело до написання словника «Матір мов», де розтлумачив 7000 вживаних нами слів (відгукніться, d-bazan@ua.fm, скину), що відкрило очі на ту «лапшунауши», яку й досі нам вішають синодально-луб’янські мудрили, навіть спілкуючись нашою, солов’їною. 

Ще Єкатєріна - ІІ, запровадила кримінальну відповідальність за пошуки титульної нації в її імперії. Не існує такої. Лиш Сталін, запровадивши прописку, до паспортів записував мільйонам представників різних народів національність «руССкий». А от Михайло Ломоносов, вирішив, що вчений має право писати правду, та виклав справжню історію теї держави і… «загримів» до буцегарні, де застудився і невдовзі сконав. 

Та, повернемось до вірусів. Виявляється, що вони помирають при високій температурі організму, котру ми весь час збиваємо, не відаючи, що Мойсеєве слово «ха-ХоЛ», - це Фенікс, котрий відроджується лиш у вогні згоряючи. Нам же «тицяють під носа» язик вєлікого і могучєго єврея Пушкіна, як взірець довершеності мовотворення. Та, навіть російські вчені й письменники вказують на… Так Є. Савельєв у книзі «Казаки», 1915 рік, вважає невдалим, поєднання грекосолунськомакедонськоморавськоцерковнослов’янськокиївського набору слів з москоськосуздальським говором фіноугорських племен. Письменник М. Шишкін лауреат усіляких міжнародних і російських премій за книгу «Письмовник», називає слова руССкого языка, - «мертвечиной и дохлятиной», а вчений-мовознавець Лосєв, вказує на те що вся мовознавча наука Росії про «руССкий язык» – «дилетантизм и дремучесть». 

Слово «ген» має два значення у мові Святого Письма, «щит» і «вихователь». Тож варто замислитись, кого захищають слова того язика, всілякі там «Павліки Морозови», «Тімур і його команда» та «Васьки Трубачови», на котрих виховували нас і вони ще й досі засмічують наші бібліотеки. Годяться вони… Ну, вже самокрутки лиш наркомани роблять, туалетного паперу вдосталь… Хіба-що на розпал… Та й то, лиш десь «на шашликах». Сміття можна переробити і мати з нього користь. В часи Мойсея не практикувалась переробка сміття, тож він і чекав 40 літ, допоки воно не згниє в землі. А нам… Ну поміркуйте, чи все у вас із головою в порядку, коли купляєте: «Московський комсомолец», «Комсомольскую правду». Яку вам там правду напишуть? Що ви дУрні? Чи й досі мрієте про московську прописку? Так із вас, за неї, вимагатимуть довести вірність Росії, десь на мінних полях Кавказу, Паміру… А дівчатам… хіба що на Твєрской, не зразу здогадаються, що ви «хахлушки», та й то, - якщо рот зайнятий буде… 
Категория: Публицистика | Добавил: kapitan (07.07.2012) | Автор: Кобзенко Юрий Васильевич E
Просмотров: 2419 | Теги: мусор, хохол, язык, русский, ген, вірус, вирус | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]